MDF yra gaminama iš medžio pluošto ir rišančių medžiagų, veikiant jas aukšta temperatūra ir aukštu slėgiu. Priklausomai nuo plokštės storio MDF tankis yra nuo 650 kg/kūb.m iki 825 kg/kūb.m. Šios plokštės pasižymi labai geru apdirbimu : nesudėtinga pagaminti įvairiausių formų detalių, išfrezuotiįvairiausias formas paviršiuje ir pan. Dėl šių savybių MDF yra labai plačiai naudojama baldų gamyboje.

Iš šios medžiagos pagamintų virtuvės baldų grupė sukurta itin išrankiems žmonėms, mėgstantiems ekstravaganciją ir drąsius interjero sprendimus. Spintelių fasadų gamybai naudojamos atspariais, ekologiškais dažais dažytos ir lakuotos MDF plokštės. Ryškios, matinės ar blizgios durelių spalvos efektingai dera su modernios integruojamosios buitinės technikos minimalizmu. Didelis spalvų pasirinkimas patenkins ir išrankiausio kliento pageidavimus.

Laminuotos medienos drozliu plokstes naudojamos baldu gamybai. LMDP plokstes yra gaminamos is paprastos medienos drozliu plokstes. Karsto preso pagalba abi puses apklijuojamos laminatu – popieriumi, imirkytu melamino derva. Laminuotas LMDP pavirsius tampa atsparus dregmei ir aukstesnei temperaturai. LMDP pavirsius gali buti lygus, matinis, medienos ar apelsino zieveles teksturos. Pasirinkti galima is placios spalvu ir teksturu paletes.

Gaminama iš kietos, gražios spalvos ir tekstūros medienos. Ji gali būti ne tik drožiama peiliais, bet ir pjaunama itin plonais pjūklais. Faneruote vadinami ploni nuo 0.5mm storio ir siauri nuo 80mm, bei platesni drožti, natūralios medienos lakštai. Svarbiausias drožtinės faneruotės ypatumas – tekstūra, kurios dekoratyvumą lemia ne tik medienos rūšis, bet ir drožimo kryptis. Užsisakant drožtinės faneruotės gaminius būtina prisiminti kad du vienodi medžiai miške neauga, todėl skirtingų detalių raštas gali skirtis. Drožtinė faneruotė skirstoma pagal tai iš kokio medžio yra drožiama (ąžuolas, uosis, bukas ir t.t.).

Back to Top