Mūsų kompanija siūlo kokybiškus baldus jūsų virtuvei, pagamintus specialiai pagal jūsų individualų užsakymą. UAB “Genvesta” turi ilgametę sėkmingo virtuvių projektavimo ir gamybos patirtį skirtingų išplanavimų patalpoms. Mes kreipiame dėmesį į kiekvieną kliento reikalavimą ir pageidavimą.

Mes puikiai suprantame tai, kad jeigu norime tapti šios konkurencingos rinkos lyderiais, mūsų gaminamos virtuvės turi atitikti šiuos reikalavimus:
– Funkcionalumas ir ergonomiškumas;
– Gražus ir stilingas dizainas, tinkantis būtent Jums;
– Valymo kokybė, patvarumas, patikimumas ir patogumas;
– Optimalus kainos ir kokybės santykis.

Nepamirškime, jog virtuvė neretai yra pagrindinis gyvenamosios erdvės plotas, kuriame gaminamas bei vartojamas maistas. Todėl ypatingai svarbu jos pritaikymas jūsų poreikiams ir gyvenimo būdui.

Individualiai suprojektuoti baldai nėra vien tik prestižo demonstravimas. Dažniausiai nestandartiniai baldai – kraštutinė būtinybė. Pirkdami modulinius baldus Jūs išeikvosite daug laiko, darbo ir pinigų, norėdami pritaikyti juos patalpai.

Spintos slankiojančiomis sistemomis tai nuostabus sprendimas šiuolaikiškam interjerui. Jos idealiai įsiterpia į minimaliausias erdves, nors jų naudingas plotas nepalyginamai didesnis už klasikinių spintų.

Mes, UAB “Genvesta”, siūlome Jums nestandartinių spintų slenkančiomis sistemomis gamybos paslaugas. Mūsų kompanijos specialistai profesionaliai atliks matavimą bei greitai ir kokybiškai padarys darbą už konkurencingą kainą.

Mūsų specialistai greitai ir kokybiškai atliks darbą pagal užsakovo eskizą arba brėžinį.

Šiais laikais vis dažniau ir dažniau kyla reprezentatyvaus biuro įrengimo klausimas. Tai apibrėžiama biuro erdvės individualumu, jos ergonomika bei kliento pageidavimais. Dažniausiai nestandratiniai baldai ir jų sistemos naudojamos tokiose zonose, kaip priėmimo skyrius (reception), konferencijų salės, biuro virtuvė ir kt.

Mes vykdome pilną nestandartinių baldų gamybos procesą:

– dizaino projekto sudarymą;

– techninės dokumentacijos sudarymą (brėžiniai, schemos);

– technologo atvykimą į vietą atlikti matavimus;

– baldų gamybą, pristatymo organizavimą bei surinkimą.

Mūsų specialistai greitai ir kokybiškai atliks darbą pagal užsakovo eskizą arba brėžinį.

Vaiko kambarys tai kampelis, kur vaikas turi jaustis šeimininku, kaip suaugęs žmogus, o vyresnieji, įžengę į vaiko kambarį, vėl pasijausti mažyliais. Tai pasakiškas pasaulis, kuriame vaikai auga ir visapusiškai vystosi, o jų tėveliai suranda jame meilės bei saugumo salelę. Padovanokite Sau ir Savo vaikui šiuos įspūdžius.

Mes puikiai suprantame, kad vaiko aplinka turi papildyti jo vidinį pasaulį bei teisingai nukreipti jo vystymąsi ir auklėjimą. Todėl, išsirenkant vaiko kambario baldus, svarbus būtent individualus požiūris.

Baldų gamyba vykdoma atsižvelgiant į individualius užsakovo reikalavimus bei pageidavimus.

Ne paslaptis, kad svetainė – pagrindinė gyvenamojo ploto erdvė, kurioje vyksta socialinis namiškių gyvenimas. Ji yra kiekviename bute bei name, tad, kaip ir kiekvienas kambarys, reikalauja atitinkamų baldų.

Kadangi svetainė universali patalpa, jos apstatymas taip pat turi būti universalus, ypač didelėje šeimoje. Kiekvienas turi savo poreikių ir pretenzijų šiai patalpai. Taigi labai svarbus kambario išplanavimas, apstatymas bei erdvės lengvumas.

Kadangi svetainė universali patalpa, jos apstatymas taip pat turi būti universalus, ypač didelėje šeimoje. Kiekvienas turi savo poreikių ir pretenzijų šiai patalpai. Taigi labai svarbus kambario išplanavimas, apstatymas bei erdvės lengvumas.Architektūrinių projektų bei išplanavimų įvairovė apriboja modulinių standartinių baldų įrengimo galimybes. Tokiu atveju galima pagaminti baldus pagal individualų užsakymą. Tikėtina, kad toks variantas labiausiai priimtinas, nes tuomet visi baldai bus vienodo stiliaus ir tinkamo dizaino. Individualaus projekto baldų pasirinkimas pagrįstas ir mažo ploto svetainėse, kur panaudojus standartinius modulinius baldus, greičiausiai bus užkrauta erdvė, sumažės naudingasis gyvenamasis plotas, tad neišeis tinkamai atsipalaiduoti.

Mūsų kompanija pasiruošusi realizuoti bet kokio sudėtingumo projektus Jūsų namų svetainei. Didelė spalvų bei medžiagų įvairovė padės kuo tiksliau įgyvendinti Jūsų individualų projektą. Šiuolaikinės technologijos, kokybiškos medžiagos bei sistemos užtikrins Jūsų baldų patikimumą ir komfortą.

Prekyboje nėra smulkmenų. Prekybos baldai nėra išimtis. Juk vitrinos ir prekybos salės yra kompanijos veidas. Būtent jos demonstruoja produkciją potencialiems pirkėjams. Taigi, tikėtis galutinio prekybos pasisekimo galima tik protingai apipavidalinus prekybos vitrinas.

Prekybos baldų paslankumas – viena iš pagrindinių jų charakteristikų. Tai remiasi tuo, kad kartais būtina koreguoti prekybos salės išplanavimą, kas jau senai tapo rinkodaros žingsniu.

Pakankama talpa būtina norint užtikrinti racionalų ir greitą prekių judėjimą tarp sandėlio ir prekybos salės. To siekiama kompaktiškai sugrupuojant lentynas, krepšelius, dėžes, kasetes bei kitą įrangą.

Baldų gamyba vykdoma atsižvelgiant į individualaus kliento darbo specifiką bei jo prekių ir asortimento charakteristikas.

Back to Top